4.b razred proveo je školski projekt "Činimo dobro djelo" u više grupa.
Jedna grupa je posjetila usamljenu baku, oraspoložila je slatkišima, voćem i dobrim društvom.
Druga grupa je prikupila staru odjeću, voće i prehrambene proizvode, te razveselila jednu siromašnu obitelj.
Treća grupa je skuhala ručak, pripremila sitne poklončiće i posjetila baku, te sa njom provela neko vrijeme zabavljajući je.
Četvrta grupa (većina razreda) posjetila je "Centar za rehabilitaciju" u Sesvetama povodom Dana invalida. Pripremili su kratku priredbu za korisnike, odnijeli kolače i poklončiće, igrali društvene igre i tako uveselili sve prisutne.
Neki učenici su posjetili i Dom za djecu u Vugrovcu, te im odnijeli odjeću i slatkiše.
Učenici su bili sretni što su pomogli drugima i oraspoložili ih u ovo predblagdansko vrijeme.
Učiteljica Sanda Sabolić & 4.b

Još jedan projekt 4.b!

Posjet Domu svetog Franje

Dana 24.4.2014. učenici 4.b i neki učenici 4.a, s učiteljicom Sandom Sabolić, psihologicom Ivanom Sušac i nekoliko roditelja, posjetili su Dom za djecu bez odgovarajuće roditeljske skrbi sveti Franjo u Vugrovcu.

Svi učenici su vrijedno sakupljali potrebne stvari, pa su prikupili 8 vreća i 3 kutije. U njima su bile stvari poput odjeće, obuće, higijenskog pribora, školskog pribora i slatkiša. Zahvaljujući brižnim roditeljima koji su omogućili prijevoz, stigli smo u Dom svetog Franje u Vugrovcu. Tamo su nas dočekala vesela i radoznala djeca. Upoznala su nas sa svojim načinom života. Bili smo sretni što smo pomagali djeci bez roditelja i razveselili ih.

Oko 18:30 smo se vratili pred školu puni dojmova.

Sastavili Patrik i Matej